Nagy szerencsénkre Lacira hamar rátaláltunk és egy beszélgetés után tudtuk, hogy kicsiny, ámde annál fontosabb napunkon Őt szeretnénk magunk mellett tudni. Rendkívül közvetlen, precíz, pontos, humoros, kreatív személyként ismertük meg, a napunkat könnyeddé tette, gyakorlatilag minden szervezésnek hátat fordíthattunk aznap és csak egymásra és a családunkra, barátainkra kellett figyelnünk. Bármikor újra Őt választanánk 🙂
Szeberényi Mónika
Amikor Laci bemutatkozó kis videóját megnéztük, már akkor eldöntöttük hogy Ő az az ember akit szeretnénk hogy a Ceremóniamesterünk legyen az esküvőnkön! És ez abszolút a legjobb döntésünk volt! Nem akartunk olyan embert aki csak arcoskodik és csak saját magára és a betanult monógjaira figyel hanem aki velünk is, a násznéppel és a többi szolgáltatóval megtalálja a hangot! Szuper tanácsokat adott megismerkedésünk óta, hagyta hogy Mi is kibontakozzunk de tette a dolgát, hogy hatalmas hangulatot hozzon ki életünk egyik legszebb napjából! Köszönjük.
Deák-Farkas Mónika
Első perctől imádtuk! 💖
Mosolygós, rugalmas, segítőkész, csupa szív!
Vele együtt volt tökéletes a mi nagy napunk! 💝👰🤵
Hevele Alexandra
„Két dolog fontos egy esküvőn; a SZERELEM és a HANGULAT. A szerelmüket a pár hozza. A hangulatot pedig a násznép, amit nem más tart egyben, mint egy remek Ceremóniamester.
Mi tökéletesen döntöttünk, mikor Lacit választottuk. Nem csak fokozza a hangulatot, ha szükséges, hanem szinten is tartja!
Köszönjük Laci,
Az arany lakodalmunkon találkozunk!”
Vass Beatrix
„A lakodalmunk szervezésének kezdetén hosszasan keresgéltük a vőfélyek és ceremóniamesterek között, míg hatalmas szerencsénkre rátaláltunk Laci bemutatkozó videójára. Csupán egy videó alapján Párommal egyhangúan kijelentettük, hogy Ő kell a mi lakodalmunkra! 😀 Találkozásaink során megbeszélt apró részletek és kéréseink teljesültek, a lehető leggördülékenyebb módon zajlott a lakodalmunk. Laci minden szolgáltatóval folyamatosan kommunikált a kikérőtől az éjszaka közepéig, remekül kézben tartva mindent. Rokonaink és barátaink visszajelzéseiből is kiderült, hogy remekül választottunk ceremóniamestert! 😊😊 Kedves Laci, ezúton is hálásan köszönünk Neked mindent!! 🙂🙂”
Budainé Rakiczki Fanni
Olyan ceremóniamestert kerestünk az esküvőnkre, aki szépen beszél és megfelelően tud alkalmazkodni a program alakulásához.
Palancsa Laci a kezdetektől megnyerő volt a stílussal, amit képvisel a skype-os megbeszéléseink során.
Az esküvőn is végig udvarias volt, nem volt túl sok vagy túl kevés.
Intézkedett azonnal a legkisebb ügyben is, amikor felismerte erre az igényt és jó megoldási javaslatai voltak egyes lagziesemények kivitelezésére.
A vacsora előtt pedig mondott egy személyes, nem sabolonos és nem nyálas(!), nagyon szép pohárköszöntőt.
Közel száz ceremóniamestert kerestünk fel, aminek a végén Palancsa Lacira esett a választásunk és nem csalódtunk.
Tiszta szívből tudom ajánlani (most már) a feleségem és a saját nevemben is.
Bodrogi Ádám
Kedves Házasulandók! Amit menyasszony a nagy nap előtt már tudott, azt én, a vőlegény is megtapasztaltam a nap folyamán. Laci nagyon nagy segítség volt számunka, gördülékennyé tette az eseményeket. Ahogyan azt előzetesen egyeztettünk vele, minden úgy történt, de ha épp rögtönözni kellett, azt is szuperül megoldotta. Bátran bízzátok rá magatokat! Laci, mindent nagyon köszönünk!
Nagy Balázs
A fél éves szervezkedést imádtam, de hiányzott egy kulcsember, méghozzá egy Ceremóniamester! A sors keze volt benne, hogy a Lacit választhassam, az utolsó hetekben találtam rá! Régebb óta ismerem, de most még nagyobbat nőtt a szememben! Fantasztikus ember, lenyűgöző egyéniség, csodálatos apa és tökéletes Ceremóniamester!!! Ha kérdőjel van bennetek bármivel kapcsolatosan ami esküvő, nyugodtan rábízhatjátok magatokat, Ő mindenre odafigyel!
Köszönjük Laci, hogy ott voltál velünk!!! Kinga&Tomi ”
Márton-Ferenczi Kinga